Shitet apartament 1+1 Hoxha Tahsim

 • 88.000€
, Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
, Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në Shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 47.6 m2.

-Kati: 6 (Pa ashensor).

-I mobiluar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Investim afatgjatë.

-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

0697017107

88000

 • Address Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada