Shitet Apartament 1+1, Bulevadi i Ri

 • 123.600€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 123.600€

Details

 • Price: 123.600€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 1+1

Lokacioni: Bulevardi i Ri Tiranë

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 78.2 m2

-Kati 8

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3