SHITET, APARTAMENT 1+1, ASTIR, TIRANË. TT 789

 • 85.920€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë
 • 85.920€

Details

 • Price: 85.920€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 71.60 m2.
-Kati: 8 banim.
-Ndërtim i vitit 2024.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Cilësi & siguri maksimale.
-Fasadë e ventiluar.
-Projekt Unik.
-Lokacion strategjik.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON