SHITET APARTAMENT 1+1 90 M2 LUNGOMARE VLORE

 • 225.000€
,

Details

 • Price: 225.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 1+1 , KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET.
📍LUNGOMARE VLORE
📐90 m2 BRUTO , DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE
⬆ KATI 2 ME ASHENSOR
🏙 PALLAT I RI , 70 METER LARG DETIT

CMIMI TOTAL: 225.000 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS