SHITET APARTAMENT 1+1 75.5M2 130000 EURO DON BOSKO

 • 130.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja,

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 1+1 ME 1 TUALET
📍 DON BOSKO,KOMPLEKSI VIZION +
📐 75.5 M2
⬆ KATI 6 BANIM
🏙PALLAT I RI ME ASHENSOR
TOTALISHT E INVESTUAR , DALJE NE BALLKON NGA DHOMA E GJUMIT DHE SALLONI , ORIENTIMI PERENDIM ,SHITET BOSH .

CMIMI: 130.000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS