SHITET APARTAMENT 1+1 72.44M2 108600 EURO GOLDEN PARK 3

 • 108.600€
6 Yzberisht / Misto Mame,

Details

 • Price: 108.600€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 1+1 , KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET.
📄 ME HIPOTEKE.
📍 KOMPLEKSI GOLDEN PARK 3
📐72.44 m2 BRUTO
⬆ KATI 7 ME 2 ASHENSORE
🏙 KOMPLEKS I SAPO NDERTUAR

CMIMI: 108.600 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS