Shitet apartament 1+1

 • 94.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 94.000€

Details

 • Price: 94.000€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696001413

Description

Apartamenti i tipologjise 1+1 ndodhet ne katin e 6 te nderteses 8 kateshe.

Sip neto. 59m2

Orientimin e ka jug lindje dhe pjeserisht nga perendimi.

Shitet i mobiluar sic paraqitet ne foto.

Disponon certifikate pronesie.

Per vizite ne prone kontaktoni ne nr e agjencise imobiliare

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Xhesika
 • Xhesika

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhesika
 • Xhesika