Shitet, Aparament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit, 96000 euro

 • 96.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Dajtit
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Dajtit
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Shitet, Aparament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.

Informacion mbi pronën:

 • Sipërfaqja totale: 120m2.
 • Kati 2.
 • Orientim veri-jug-perëndim.

Organizimi: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon. Cilësime të tjera:

 • I mobiluar.
 • Me hipotekë.
 • Totalisht i investuar, dritare dopio xham, me grila, punime gipsi.
 • Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
 • Ndërtim i ri.
 • Punime cilësore.
 • Ndriçim natyral.
 • Me ashensor.
 • Address Rruga e Dajtit
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit