Shitet Ambjent biznesi+Garazh ne Lungomare , Vlorë

  • 120.000€
, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, Shqipëria
shitje

Shitet Ambjent biznesi+Garazh ne Lungomare , Vlorë

, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, Shqipëria
  • 120.000€

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 62 m²
  • Type: garsonier
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355697066661

Description

Shitet Ambjent biznesi+Garazh ne Lungomare , Vlorë

Dyqani është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.

Momentalisht ambjenti funksionon si furre buke .

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme të qytetit.

Sipërfaqja e ambjentit eshte 62.5 m2,ndersa Garazhi ka nje siperfaqe prej 37 m2 .

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

✅ Orientimi Jug
✅ Parking
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ Çmimi 120 000 Euro

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 697066661
📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al

  • Address Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, Shqipëria

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare