SHITET AMBJENT BIZNESI SERVIS 60M2 90000 EURO DON BOSKO

 • 90.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja,

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET DYQANI ,SERVIS MAKINASH .
📍RRUGA DON BOSKO
◻AMBJENT OPEN SPACE NJE TUALET , TOTALISHT I KOMPLETUAR DHE ME KLIENTELE TE NGRITUR PER ME SHUME SE 15 VITESH.
📐 60 m2
⬆ KATI 0 DIREKT NE RRUGE
🏙 NE PALLAT EKZISTUES ,
MUNDESI PARKIMI AUTOMJETESH.

CMIMI OKAZION : 90.000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS