SHITET AMBJENT BIZNESI NE ZONEN E PLAZHIT, DURRES !!

 • 155.000€
, lagja 13

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 115 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Ky objekt komercial për shitje ndodhet në zonën e Plazhit , Durrës, me sipërfaqe totale prej 113 m².
• Sipërfaqja e brendshme është 113m²
• Sipërfaqja e përgjithshme është 115m²
• Ndodhet në një ndërtesë 50 metra larg detit ne katin e dyte
• Objekt komercial ideal për biznese të ndryshme

Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!
0682000416

 • Address lagja 13
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21