SHITET AMBJENT BIZNESI NE VASIL SHANTO.

 • 118.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 43 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0684044520

Features

Description

Shitet ambjent biznesi ne Vasil Shanto tek rruga Viktor Eftemiu. Ambjenti ka nje siperfaqe 43m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ne brendesi te ambjentit ka edhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per parukeri per zyra per dyqan etj . Ky ambjent ka dokumenta te rregullta hipotekore.
Shitet per 118,000 euro
Kodi ST-200

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare