SHITET AMBJENT BIZNESI KATI PERDHE TEK SELVIA

 • 90.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Xhemal Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Xhemal Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 32 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Ambjent Bisnesi tek Selvia rruga Xhemal Tafaj. Ambjenti ka nje siperfaqe 32m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambjenti nuk eshte ne rruge kryesore dhe mund te perdoret per zyre, per kurse, per laborator, per dentist etj. Ambjenti eshte i sapo rikonstruktuar nga e para.
SHITET PER 90.000 EURO
Kodi S-200

 • Address Rruga Xhemal Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare