SHITET AMBJENT BIZNESI 60 M2 TE GOLDEN PARK, YZBERISHT 106.000 EURO

 • 106.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 106.000€

Details

 • Price: 106.000€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI
~ SIP 60M2
~ KATI 0
~ OPEN SPACE, I PERSHTATSHEM PER TIPOLOGJI TE NDRYSHME BIZNESI DHE ZYRE
~ VENDNDODHJA: TIRANA GOLDEN PARK
~ PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3
~CMIMI 106.000 EURO
KONTAKTONI 067 672 2221
E300

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE