Shitet ambjent biznesi

 • 92.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet ambjent biznesi

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 72 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet ambjent biznesi me cmim okazion! Ambjenti është njësi me sipërfaqe 72 m2. Ndodhet tek Komuna e Parisit, në rrugë kryesore. Zona në të cilën ndodhet është një zonë e populluar ku ofron dhe mundësi të mira zhvillimi biznesi.Eshtë i pajisur me sistem alarmi dhe paraqitet në kushte të mira.Ka hipotekë.Shitet 1350 Euro/m2.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting