SHITET AMBJENT BIZNESI 47M2 TEK RRUGA NIKO AVRAMI, ALLIAS.

 • 62.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 47 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044540

Description

Shitet Ambjent Biznesi Dyqan tek rruga Niko Avrami Allias, afer shkolles Bajram Curri. Ambjenti ka nje siperfaqe 48m2 dhe ndodhet ne katin perdhe , buze rruge. Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri. Abjenti perdoret per dyqan te llojeve te ndryshme, zyra lloto etj.
SHITET PER 62.000 EURO.
Kodi T-200

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare