SHITET AMBJENT BIZNESI 40M2 NE TIRANEN E RE, RRUGA NIKOLL TUPE.

 • 184.000€
5 Blloku, Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
5 Blloku, Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 184.000€

Details

 • Price: 184.000€
 • Size: 40 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet ambjent biznesi ne Tiranen e re, Rruga Nikolla Tupe. Ambjenti ka nje siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ne brendesi te ambjentit eshte edhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per cdo lloj biznesi ose edhe per zyra.
SHITET PER 184.000 EURO
Kodi ST-200

 • Address Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare