SHITET AMBINET KOMERCIAL TE RRUGA E KAVAJES 1.850.000 EURO

 • 1.850.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 1.850.000€

Details

 • Price: 1.850.000€
 • Size: 957 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 067672221

Description

SHITET AMBIENT
~ 957.6M2
~ 6 TUALETE
~ ME ARKITEKTURE MODERNE
~ E NDARE NE DHOMA TE PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI
~ NDERTIM I VITIT 2008
~ ME SISTEM FTOHJE DHE NGROHJE
~ ME VEND PARKIMI
~ ME BALLKON
~ ME SISTEM MONITORIMI ME KAMERA
~ 2 ASHENSOR
~ I PERSHTATSHEM PER ZYRA, KLINIKE, CALL CENTER
~ TEK QENDRA CONDOR, RRG E KAVAJES
~ CMIMI 1.850.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE