Shitet Ambient, Vollga Durres

 • 170.000€
, Vollga, Durres

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 124 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

🏘Shitet Ambient, Vollga Durres
👉Ambienti eshte me siperfaqe 124m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses.
📌Me banjo
💶Cmimi : 170 000 Euro
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
Referenca: 5130 K
 • Address Vollga, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona