SHITET AMBIENT KOMERCIAL 1400 M2 NE ELBASAN 350.000 EURO

 • 350.000€
2 Autostrada Tr.-El., Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje
2 Autostrada Tr.-El., Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 1400 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET AMBIENT KOMERCIAL
~SIPERFAQE NDERTIMI 400 M2
~SIPERFAQE TRUALLI 1000M2
~50M NGA RRUGA KRYESORE
~TERESISHT I RINOVUAR (30.000 EURO INVESTIM)
~MUND TE NDERTOHET DERI 4 KATE MBI OBJEKT
~ME HIPOTEKE TOKE DHE NDERTESE
~AKTUALISHT FUNKSIONON SI FABRIKE
~2 TUALETE
~VENDPARKIM (5-7 AUTOMJETE)
~E KOMPLETUAR (PASTERIZATOR,HOMOGJENIZUES,KALDAJA ME GAZ,LINJA E PAKETIMIT TE TASAVE PLASTIK,LINJA E PERPUNIMIT TE DJATHIT ME DUBLIKATOR,ETJ.)
~ELBASAN,5 MIN NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN
~CMIMI 350.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan
 • Area 2 Autostrada Tr.-El.

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE