Shitet Ambient biznesi, “Rruga e Barrikadave” ,Tiranë.

 • 300.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 140 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Description

Ambienti ndodhet në katin 0 tek “Rruga e Barrikadave”, shumë pranë qendrës së Tiranës, në një pallat të ri. Ndodhet në një zonë mjaft të favorshme për zhvillim biznesi, ofrohet së bashku me pajisje funksionale. Ambienti ka akses hyrës dhe dalës me lehtësi nga rruga kryesore.

 

Organizimi:

 • 2 ambiente të ndara
 • I investuar
 • Tualet me dritare
 • Aspirim dhe kondicionim
 • Buzë rruge
 • Kati 0
 • Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome