SHITET, AMBIENT BIZNESI, REZIDENCA ZIRKON, TIRANË, TT 117

 • 1.484.525€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit
 • 1.484.525€

Details

 • Price: 1.484.525€
 • Size: 424.15 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Në shitje, Ambient Biznesi.

Vendndodhja: Rezidenca Zirkon, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë.

 

Detaje për Rezidencën & Zonën:

– Lokacioni i qendrueshëm: Rruga Kongresi i Manastirit ofron qasje të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë pjesë të tjera të Tiranës.

– Siguria: Kompleksi banimi Zirkon ofron siguri të lartë me ndërtesa të monitoruara dhe personel sigurie 24/7. Kjo siguri i bën banorët të ndihen të sigurt dhe të qetë.

– Akses në shërbime: Në afërsi të kompleksit banimi ka dyqane, restorante, kafene, dhe shërbime të tjera të nevojshme, duke përfshirë supermarkete dhe shkolla, spitale. Kjo e bën jetën e përditshme të banorëve më të lehtë.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 424.15 m2

-Kati: 1 banim.

Organizimi:

Open Space.

Avantazhe:

– Pozicion i favorshëm buzë rrugës kryesore.

– Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

– Mundësi e mire investimi për aktivitete te ndryshme, si: spital privat, klinikë mjekësore, laborator, palestër, zyra, qenër kursesh, call center, etj.

– Investim afatgjatë.

– Cmim okazion për zonën.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2