SHITET, AMBIENT BIZNESI, MYSLYM SHYRI, TIRANË, TT 148

 • 432.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 432.000€

Details

 • Price: 432.000€
 • Size: 270 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697017103

Description

Në shitje, Ambient Biznesi.

Vendndodhja: Rruga Myslym Shyri, Tiranë.

 

Detaje për zonën:

– Lokacioni: Rruga Myslym Shyri ofron qasje të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë pjesë të tjera të Tiranës.

– Siguria: Kompleksi banimi Zirkon ofron siguri të lartë me ndërtesa të monitoruara dhe personel sigurie 24/7. Kjo siguri i bën banorët të ndihen të sigurt dhe të qetë.

– Akses në shërbime: Në afërsi të zonës ka dyqane, restorante, kafene, dhe shërbime të tjera të nevojshme, duke përfshirë supermarkete dhe shkolla, spitale. Kjo e bën jetën e përditshme të banorëve më të lehtë.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 270 m2

-Kati: 0.

Organizimi:

Open Space.

Avantazhe:

– Pozicion i favorshëm buzë rrugës kryesore.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Mundësi e mire investimi.

– Investim afatgjatë.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2