Shitet ambient biznesi ( lokal)

 • 603.500€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 603.500€

Details

 • Price: 603.500€
 • Size: 355 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

 

Shitet Ambient biznesi (lokal).

Vendndodhja: Don Bosko, pranë Xhamis së Re, Rruga Albanopoli, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe ambienti: 355m2.

-Kati: 0

-Aktualisht në gjendje pune (dhënë me qera për lokal).

-Ka në shfrytëzim sipërfaqe verande (+ 130m2)

-E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si bar restorant, lokal, supermarket, palestër.

Organizimi:

-2 ambiente të ndara, 2 tualete.

Avantazhe:

-Lokacion i favorshëm.

-Hapsira të bollshme dhe mundësi riorganizimi sipas tipologjis së biznesit që do zhvillohet.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada