SHITET AMBIENT BIZNESI KOMPLEKSI ASL

  • 582.300€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
  • 582.300€

Details

  • Price: 582.300€
  • Size: 194 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Tiranë, Rruga Kongresi i Manastirit, Rezidenca ASL

Detaje për Zonën:
-Pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme.
-Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
-Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-Ofron standartet më të larta në ndërtim dhe akses në aksin kryesor të qytetit.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik .

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe 194.1m2.
-Kati 0.
-Viti i ndërtimit 2021.
-Hapsira të dedikuara parkimi.

Organizimi:
Open Space.

Avantazhe:
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 582,300 EURO

  • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada