SHITET AMBIENT BIZNESI 246 M2 PRAN AMBASADES AMERIKANE 649.500 EURO

 • 649.500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 649.500€

Details

 • Price: 649.500€
 • Size: 246 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET AMBIENT BINESI
AKTUALISHT ESHT ME QERA
~ I PERSHTASHME PER NDARJE NE 4 DYQANE ,RESTORANT,MARKET OSE DHE LOKAL SIC ESHT MOMENTALISHT
~ 160 M2 NDERTIM
~86M2 SIPERFAQE VERANDE
~ KATI 0
~ PRAN AMBASADES AMERIKANE
~ CMIMI 649.500 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE