SHITET AMBIENT BIZNESI 195M2 TE UNAZA E RE 350.000 EURO

 • 350.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 195 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI
~195M2
~KATI 1 BANIM
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~POZICION SHUME I MIRE
~ME PAMJE NGA RRUGA
~ME MUNDESI NDARJE DHE MODIFIKIMI SIPAS PREFERENCES
~2 TUALETE
~I PERSHTATSHEM PER CALLCENTER,LABORATORE,KLINIKE,ETJ
~PRANE BAR ARTISTIT DHE ALPHA BANK,UNAZA E RE
~CMIMI 350.000 EURO

KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE