SHITET 470 000 m2 TRUALL PER NDERTIM NE BORSH

, Borsh
shitje

SHITET 470 000 m2 TRUALL PER NDERTIM NE BORSH

, Borsh

Details

  • Size: 470000 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Features

Description

Shitet 470 000 m2 toke prane detit ne Borsh  me plan studimor per ndertim.

Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura ne Borsh, e pershtateshme per zhvillim turizmi.

Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushuesit.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

  • Address Borsh
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate