SHITET 3840 M2 TOKË ARË NË VRION, SARANDË

  • 18.806€
,

Details

  • Price: 18.806€
  • Size: 3840 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET 3840 M2 TOKË ARË NË VRION, SARANDË

Toka një sipërfaqe totale prej 3840 m2 dhe zotëron sistem vaditjeje dhe kullimi.

Prona zotëron AMTP dhe vjen në shitje me një cmim shumë të mirë prej 2.200.000 Lekë/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare