SHITEN NE KAMEZ… APARTMENTE 2+1

 • 84.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shiten apartamente me sipërfaqe 99 dhe 109 m2 me 2 banjo, ME HIPOTEKE, në kate te ndryshme.

Apartamentet ndodhen ne Kamez, perballe Bolv Oil. Ky apartament ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për banim. Hapësira e ambientit është e ndriçuar dhe e ajrosur mirë. Lokacioni i kësaj prone është i shume favorshëm, ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones, i cili mund te krahasohet me kompleksin Delijorgji ne Tirane, me akses të lehtë në transport publik dhe të gjitha shërbimet e nevojshme.

Cmimi:

850€/m²

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 99 dhe 109 m²

-Kate te ndryshme

-HIPOTEKE

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Vetem per klientet e interesuar dhe qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

 • Address Kamez
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger