SHITEN DY APARTAMENTE 1+1 117M2 + 1 POST PARKIMI 179000 EURO XHAMLLIK

 • 179.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma,

Details

 • Price: 179.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET HYRJE
◽ 2+1 I NDARE NE DY APARTAMENTE 1+1 ,

KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE 2 TUALETE.
📍 XHAMLLIK PERBALLE KASTRATIT
📐117 m2 BRUTO
⬆ KATI 2 ME 2 ASHENSORE
🏙 KOMPLEKS I SAPO NDERTUAR , PALLATI I PERFUNDUAR NE FAZE INSTALIMESH TE BRENDSHME, DISPONON EDHE NJE POST PARKIMI NE CMIM.

CMIMI TOTAL: 179.000 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS