SHITEN 7 GARSONIERE 263M2 KOMPLEKSI RELUX UNAZA E MADHE SHKOZE

 • 1€
1 Poligrafiku / Autotraktoret,

Details

 • Price: 1€
 • Size: 263 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITEN 7 GAZONIERE
📍 REZIDENCA RELUX , RRETHI I SHKOZES, BUZE UNAZES SE MADHE TE TEGUT .
📐 263 m2 TOTAL
⬆ KATI 4
▫ SECILA GAZONIERE KA PUNIME EKSTRA , GATI PER MOBILIM .
REZIDENCA DISPONON SPA , PISHINA DHE AMBJENTE PRIVATE LUKSOZE .
IDEALE PER INVESTIM , AIRBNB , HOSTEL APO EDHE PER QERA MUJORE .

CMIMI OKAZION 🔥🔥🔥

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS