SHITEN 2 SUPER APARTAMENTE 1+1, RRUGA E DURRESIT, TIRANE

  • 155.000€
,

Details

  • Price: 155.000€
  • Size: 81 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Apartamentet kane nje siperfaqe totale prej 81m2 dhe ndodhen ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar.
Zona ku ndodhet, eshte shume e preferuar per shkak te fasiliteteve te shumta qe ofron.
Apartamentet paraqesin nje mundesi te SHKELQYER investimi pasi mund te perdoren per qira ditore dhe te gjenerojne te ardhura te kenaqshme.

Secili prej Apartamenteve organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhoma gjumi
1 tualet

Disa vecori te tjera qe apartamenti permban:
-Elektroshtepiake te reja
-Parket
-Sistem kondicionimi
-Hidrosanitaret te reja dhe cilesore
-Sistemet elektrike dhe sistemet hidraulike te reja
-Garderobe
-Panel diellore

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

Billion3256

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate