SHESIM VILE NE ZONEN E KAMZES

 • 345.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 345.000€

Details

 • Price: 345.000€
 • Size: 260 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Features

Description

Shesim Vile ne Kamez.

Vila organizohet ne 2 kate.

Kati pare organizohet ne nje korridor shperndarjen ne nje dhome ndenje, ambjenti i kuzhines sebashku nje ambjent ndenje ku ka edhe nje oxhak funksional, nje tualet dhe nje depo.

Kati dyte organizohet ne korridor te madh me dalje ne ballkon  qe ben shperndarjen e tre dhomave te gjumit, nje tualet.

Vila  eshte e rrethuar nga nje siperfaqe toke 1000m2 nga ku 600m2 jane truall. Aty jane te mbjella disa lloje pemesh, si Mandarina, Portokalle, Limona etj.

Vila ka nje cilesi te larte ndertimi, ku te gjitha punimet jane bere me arkitekt.

Per cdo informacion mund te na kontaktoni!

R

 • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate