SHESIM VILE INDIVIDUALE TE GJIRI LALZIT, PRANE SAN PIETRO!

 • 550.000€
, Durrës

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 237 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Prona është pjesë e një kompleksi privat vilash, një projekt funksional elegant në harmoni me natyrën.

Informacion mbi pronën:

• Organizimi:
Kati 0 përdhes: përbëhet nga ambjent ndenje dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet, dhome teknike, oborr i shfrytëzueshëm.
Kati 1: përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 garderoba.
• Tarraca është e shfrytëzueshme dhe me pishinë.
• Në fazë ndërtimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact