Shesim kapanon prane QTU

  • 980.000€
, Autostrada, Rruga Arberia, Valis (Kashar), Katund i Ri, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Autostrada, Rruga Arberia, Valis (Kashar), Katund i Ri, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 980.000€

Details

  • Price: 980.000€
  • Size: 640 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0688888800

Features

Description

Ofrojme per shitje kapanon ne rrugen dytesore Tirane-Durres prane QTU.
Kapanoni ka nje siperfaqe trualli prej 2121m2 dhe ndertim 640m2
Ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe mundesi per futjen e kamioneve ne kapanon.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

F

  • Address Autostrada, Rruga Arberia, Valis (Kashar), Katund i Ri, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
  • Victory Albania Real Estate