SHESIM DY APARTAMENTE 1+1 DHE APARTAMENT 2+1, SARANDE

 • 370.000€
, SARANDE

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355689007500

Description

Apartamentet ndodhen ne katin e pare, ne nje ndertese kater kateshe.
Te tre apartamentet ndodhen ne katin e pare te nderteses.
Oranizohen apartament 1+1 dhe apartament 2+1 + kopshti + parking te oganizuara me hyrje totalisht private.
Siperfaqja e ndertimit eshte 164m2 dhe ka siperfaqe trualli 400m2.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar, me lokacion perfekt.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

 • Address SARANDE
 • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest