SHESIM APARTAMET 2+1+2 NE KAMEZ

 • 87.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 109.71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme per shitje apartament ne zonen e Kamzes.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te mireadministruar.

Aktualisht apartamenti eshte i paperfunduar totalisht, sic eshte lene nga firma ndertuese.

Per cdo informacion  mund te na kontaktoni!

R

 • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate