SHESIM APARTAMENT 2+1, TE BULEVARDI I RI

 • 155.700€
, Rruga

Details

 • Price: 155.700€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Apartamenti ndodhet në fund të Bulevardit të Ri, te rruga ”Dine Hoxha”, një zonë e cila po zhvillohet nga projektet e reja rezidenciale.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe e brendshme: 103.33 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 16.42 m²
• Sipërfaqe totale: 119.75 m²
• Pozicionohet në katin e pestë dhe të fundit të një rezidence të re në ndërtim.
• Organizimi: ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
• Orientimi Veri.
• Bëhet i banueshëm verën e këtij viti.

• Rezidenca është e organizuar me 5 kate banim me apartamente të tipologjisë 1+1, 2+1 dhe 3+1, 2 kate njësi shërbimi dhe 2 kate parkim nëntokë.
• Përbëhet nga vetëm 72 apartamente të cilat përpos cilësisë së padiskutueshëme në ndërtim që përfshijnë fasadat e ventiluara dhe dritarte me dopioxham të termoizoluara, do të ofrojnë gjithashtu maksimumin e dritës natyrale përmes vetratave të xhamit në lartësinë e katit, të cilat vijnë në formën e ballkoneve ose verandave. Në oborrin e brendshëm të pallatit është krijuar një kopësht i gjelbërt, që përmbush kërkesat e të gjitha grupmoshave.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact