SHESIM APARTAMENT 2+1 I SAPOINVESTUAR NE PLAZH !

 • 150.000€
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 90 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692570657

Description

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të plazhit prane Hotel ADRIATIK .
Apartament eshte i sapomobiluar me stil të lartë dhe elegancë, duke krijuar një atmosferë tërheqëse. Dy dhoma gjumi ofrojnë rehati dhe komoditet , ndërsa tualeti eshte me ajrsosje natyrale.
Kujdesi ndaj detajeve dhe mobiljeve të zgjedhura me kujdes bëjnë këtë apartament një vend të veçantë dhe komod për të jetuar. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi dhe banimi pasi zona ne te cilen ndodhet eshte zona me me teper facilitetete!
Per cdo informacion ose vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

 • Address Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Mimoc21
 • Mimoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Mimoc21
 • Mimoc21