SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ASTIR.

 • 95.000€
, Astiri

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 72 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Features

Description

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

Apartamenti eshte i organizuar :
Siperfaqe Neto : 67.25 m2
Siperfaqe Bruto : 72.25 m2

Perbehet nga nje sallon i bollshem me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim. Ky apartament është i përshtatshëm për çift ose familjar.

Per me shume informacion, na kontaktoni

 • Address Astiri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact