SHESIM AMBIENT KOMERCIAL PRANE MYSLYM SHYRI.

 • 354.000€
, Myslym Shyri

Details

 • Price: 354.000€
 • Size: 118 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Ambienti ndodhet në zonën e ”Myslym Shyrit”, një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi.
Perballe San Remo.

Informacion mbi pronën:

• Lokacion strategjik.
• Pozicionohet në katin 1, të një ndërtese ekzistuese.
• Sipërfaqe totale prej 118 m² (aktualisht i ndarë në 2 njësi të dhëna me qira).
• Ambienti është mjaft i favorshëm për të ushtruar aktivitete te ndryshme bisnesi duke pasur fasadën dhe hapsirën të cilat e bëjnë të jetë në kushte optimale.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact