Rruga Elbasanit, Shitet apartament 2+1,ID: Billion3543

 • 160.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ID: Billion3543
Shitet apartament 2+1 midis Ambasades Amerikane dhe Institutit te Higjenes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues.

Ndodhet ne zemer te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme, per nje jetese te rehatshme.

Apartamenti ka siperfaqe71 m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualete
1 korridor shperndares
Pamja veri-perendim

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate