RR. 5 MAJI, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

 • 400€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 5 Maj
qera
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 5 Maj
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676070022

Features

Description

Jepet me Qira Apartament 2+1, Kati i 3-te i nje Vile , Rruga 5 Maj te Medreseja.
Apartamenti me Siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 3-te .
Organizohet nga salloni me ambientin e gatimit, dy dhome gjumi, dhe nje tualet
Apartamenti jepet me qira i mobiluar.
Per me teper infirmacione jeni te lutur te me kontaktoni.

 • Address Rruga 5 Maj
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest