“ROSE GARDEN” RESIDENCE, VETEM 5 MIN NGA TEG

 • 172.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rose Garden Residence
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rose Garden Residence
 • 172.000€

Details

 • Price: 172.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

“Rose Garden” Residencë është një nga komplekset më të reja të apartamenve elegante dhe plot stil, e cila do të ketë një ndërthurje të përsosur me bukuritë natyrore përreth dhe vetem 10.1 km larg qendres së Tiranës. Pozicionimi pranë Qendrës Tregtare më të madhe TEG dhe e lokalizuar në afërsi me një nga kryqëzimet më të rëndësishme, pranë Unazës së madhe dhe stacioni i autobuzave, krijon avantazh për banorët për akses në rrugët kombëtare që bën të mundur lidhjen me jugun e Shqiperisë dhe me qytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 90 m2 (102.5 m2 bruto) + oborr, ne katin perdhe me orientimin veri-perendim. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda.
Postet e parkimit fillojnë me cmimin 15,000 Euro.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-min-nga-teg-0

 • Address Rose Garden Residence
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93