RIVER RESIDENCE, PRANË ISH FUSHES SË AVIACIONIT

 • 160.000€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament i ri në shitje 2+1 në një residencë të re multifunksionale, e cila ndodhet midis ish Fushes së Aviacionit, Unazës së madhe dhe i arritshem me këmbë në zonen e 21 Dhjetorit. Ndodhet fare pranë Lumit të Lanes, i cili me sistemimin e shtratit të tij, projekt i miratuar nga Qeveria Shqiptare do të krijojë mundësinë që të ketë akses me unazen e madhe dhe unazen e vogël të Tiranës.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, me punime shumë cilësore. Ofron termo-izolim të plotë, kosto minimale në mirëmbajtje, zë-izolim të plotë, ndricim natyral nga të dyja anët e apartamentit, dhoma matrimoniale me garderobë dhe tualet të dedikuar, kuzhina me ajrosje natyrale, ambiente të pajisura me vetratë të vazhduar dhe lartësi deri në 5.2 m, infrastrukturë të plotë rrugore me ndricim, zona të gjelbëruara, akses të menjëhershëm në bulevard dhe në oborrin e brendshëm të rezidencës etj.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/river-residence-prane-ish-fushes-se-aviacionit

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93