REZIDENCA “ÇUÇI” 2, FARKE

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rruga Agallareve, Farke
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rruga Agallareve, Farke

Details

 • Type: Vile
 • Status: shitje

Description

Rezidence e re banimi shumë cilësore e projektuar përballe malit piktoresk të Dajtit. Një kompleks unik që do të ofrojë standartin më të lartë të jetesës suburbane në Tiranë. Vendndodhja e kompleksit ofron akses direkt me unazën e madhe të Tiranës, qëndren tregtare TEG, pranë Liqenit te Farkes dhe parqeve natyrore të rrethinave të qytetit. Nje nga zonat më të preferuara dhe elitare që karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash. Ndodhet vetëm 5 KM nga qendra e Tiranes.Avantazhet e Rezidences:

 • Vendodhje unike, fare pranë qendre Tregtare TEG dhe vetem 5 KM nga Sheshi Skenderbej
 • Rezidenca është në harmoni të plotë me peisazhin e zonës, larg zhurmave te qytetit, ne mes të gjelberimit, ajrit të paster dhe qetesise
 • Arkitekture unike dhe bashkëkohore
 • Orientim shumë të mirë me dritën e diellit dhe konturet e tokës natyrale, duke ofruar keshtu një fushëpamje të gjerë të malit te Dajtit nga çdo vilë.
 • Rezidenca është projektuar në mënyrë rigoroze sipas standartit të ndërtimit “Eurokode” për të qënë një nga ndërtimet me cilësinë me të lartë në zonën e Farkës
 • Rezidenca është konceptuar që përvec pamjeve panoramike të sigurojë edhe privatësinë e cdo vile
 • Lartësitë e ulëta të vilave i përshtaten kontekstit suburban të zonës, duke u ndërtuar sipas relievit te tokes për të krijuar një pamje ku secila vilë nuk pengon pamjen e tjetrës
 • Hapësira të mëdha parkimi të rrethuara nga kopeshte të gjelbëruara dhe sherbime të garantuara
 • Jane disa rruge qe aksesojne Rezidencen
 • Siguri maksimale 24 orë dhe vend-roje etj.
 • Mundesi e mire investimi

Kompleksi do të ofrojë 3 tipologji vilash, gjithsej 16 vila të projektuara në mënyrë elegante.Cmimet e vilave variojnë nga 366,550 Euro – 669,500 EuroParashikuar të mbaroje brenda vitit 2026

www.inf-93.com

Cel. : +355673044004

 

 • Address Rruga Agallareve, Farke
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93