RESIDENCA MINE PEZA, SHITET APARTAMENT 1+1

 • 120.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, RESIDENCA MINE PEZA
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, RESIDENCA MINE PEZA
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355675050096

Description

Residenca Mine Peza, Shitet Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe totale prej 75m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, pjese e nje prej residencave me te preferuara ne zone, ne perfundim e siper.
Ambienti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Residenca ka nje location shume te mire, fare prane Qendres, me akses te menjehershem me sheshin, dhe rrugeve kryesore te Tiranes.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

 • Address RESIDENCA MINE PEZA
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest