Qira, Vilë, “Priskë e Madhe”, Tiranë.

 • 800€
3 Fresku / Linze / Dajt, Qira, Vilë, “Priskë e Madhe”, Tiranë.
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Qira, Vilë, “Priskë e Madhe”, Tiranë.
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Vila ndodhet në Fshatin ” Priskë e Madhe” në Tiranë. Pozicionuar rrëzë malit të Dajtit me një pamje panoramike në të gjithë fushpamjen e Tiranës. Vila ka strukturë 2 katëshe, me ballkon në pjesën e Dukshme të gjithë hapësirës së vilës. Në të gjithë sipërfaqen rreth Vilës ka ambient të gjelbëruar dhe pemë të cilat ofrojnë një pamje shumë të bukur si edhe një oaz qetësie të pa diskutueshëm. Vila mund të shfrytëzohet edhe katet më vete pasi ka shkallë të dedikuara dhe hyrje të veçantë për secilin kat. Vila ofrohet e mobiluar dhe me të gjitha kushtet për banim.

Organizimi:

 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 ambiente Kuzhine më vete
 • 2 Tualete me dritare
 • Oborr & Ballkon
 • Depo magazinë
 • Hapësirë e gjelbër 11000 m2

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Vilë, “Priskë e Madhe”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari