Qira Apartament 2+1+2 “9-katëshet”, Tiranë.

 • 1.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, 9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, 9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Apartamenti ndodhet shumë pranë Qendrës së Tiranës, në një pallat të ri me ashensor dhe  të mirë administruar. Apartamenti ka shumë ndriçim natyral orientim perfekt disponon verand me pamje fantastike nga Mali i Dajtit,  apartamenti ndodhet në një zonë të sigurt,  jepet totalisht i mobiluar pa dhënë më parë me qira. Ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje i madh
 • Ambjent gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Verand 20m2
 • 2 Tualete
 • Korridor shpërndarës
 • Kati 3 (me ashensor)

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address 9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome